• Pagrindinis
  • /

Pristatymas

Pristatymo kaina kiekvienu atveju apskaičiuojama atskirai. Kaina priklauso nuo užsakymo dydžio ir svorio, pristatymo laiko ir atstumo, taip pat nuo užsakymo sumos.
Bet apytiksliam pristatymo kainos apskaičiavimui pateikiame vidutines transporto įmonės paslaugų sąnaudas.
Siuntimo kaina Lietuvoje yra nemokama.
Už Lietuvos ribų - 0,5 euras už 1 km nuo sandėlio būveinės. Sandėlis randasi Šiauliuose (Lietuva).
Užsakymo pristatymo terminas (jei yra sandėlyje) Lietuvoje yra per 3 darbo dienas nuo 100% užsakymo apmokėjimo dienos.
Pristačius užsakymą už Lietuvos ribų, dėl sąlygų deramasi su įmonės vadybininku individualiai. Tačiau jeigu sandėlyje yra užsakymas, pristatymo laikas Europos Sąjungoje paprastai trunka ne ilgiau kaip 10 darbo dienų.

Pristatymo adresu sutartą pristatymo dieną ir laiką turėtų būti asmuo, kurį Pirkėjas įgaliojo priimti prekes ir pasirašyti dokumentus, arba asmuo, turintis ranka rašytą įgaliojimą iš Pirkėjo. Jei prekių sutarta data ir laiku Pirkėjas priimti negali, jis turės sumokėti už pakartotinį prekių pristatymą.

Užsakant baldų pristatymą, būtina atsiminti, kad baldai yra didelio dydžio gaminiai ir pristatymas atliekamas tik tuo atveju, jei durų anga yra bent 80 cm pločio ir mažiausiai 200 cm aukščio, koridoriaus plotis - bent 105 cm.

Garantijos

Baldams yra nustatomas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo baldų perdavimo Pirkėjui momento.

Dėmesio!

Jei prekių pakrovimo, pristatymo, perkėlimo ant grindų, išpakavimo ar surinkimo proceso neatlieka „Fratelli Barri“ darbuotojas, pardavėjas neatsako už šių paslaugų kokybę.

Fratelli Barri administracija:
Žalgirio g. 88 - 405, Vilnius, Lietuva, LT - 09301

Sandėlio adresas:
V. A. Graičiūno gatvė 30, Vilnius, Lietuva