• Pagrindinis
  • /

Baldų surinkimas

Šiuo metu surinkimo paslaugą teikia mūsų specialistai, ypatingą dėmesį skirdami Jūsų saugai. Kiekvieną dieną stebime surinkimo procese dalyvaujančių darbuotojų gerovę. Pristatymo ir surinkimo specialistai atsakingai vykdo asmens higieną, naudodamiesi vienkartinėmis medicininėmis kaukėmis ir rankų valymo (dezinfekavimo) priemonėmis.

Surenkant ir pristatant baldus, mes rekomenduojame laikytis saugaus atstumo arba atsisakyti savo buvimo patalpoje, kurioje atliekamas surinkimas. Taip pat prašome vėdinti patalpas prieš ir po baldų surinkimo.

Poreikis surinkti baldus yra viena iš pirmųjų užduočių, su kuria susiduria klientas po jų įsigijimo. „Fratelli Barri“ siūlo naudotis įmonės atstovų profesionalių baldų surinkimo paslaugomis.

Pagrindiniai pranašumai
•    Mes teikiame profesionalų įsigytų baldų surinkimą. Nemokamas surinkimas galimas tik Lietuvoje, kurio užsakymo suma turi būti ne mažesnė kaip 3 000 eurų.
•    Mūsų kompanijoje dirba aukštos kvalifikacijos montuotojai, turintys didelę patirtį dirbant su baldais. „Fratelli Barri“ specialistai naudoja profesionalią įrangą ir įrankius. Jie turi visą reikiamą informaciją apie gamyklos gaminius, kurie leidžia mums teikti kokybiškas paslaugas.
•    Galite pasinaudoti atidėto surinkimo paslauga. Mūsų atstovai pristatytus baldus gali surinkti nemokamai bet kurią kitą patogią Jums dieną. Praneškite jiems, kad norite atidėti surinkimą, ir jie atvyks Jūsų nurodytu laiku.

Baldų surinkimas kitose ES šalyse už Lietuvos ribų

Profesionalus įsigytų prekių surinkimas pateikiamas už papildomą mokestį! Mokamą surinkimą galima įsigyti bet kurioje ES šalyje. Dėl paslaugų kainos kiekvienu atveju deramasi su įmonės vadybininku.

Įsigytų baldų pristatymo ir surinkimo datą ir laiką derina šios paslaugos specialistas kartu su pirkėju.

Taip pat po surinkimo mūsų darbuotojai nemokamai panaikins nereikalingas išpakuotų baldų pakuotes.

Tuo atveju, jeigu Pirkėjas įsigyja prekes iš mūsų sandėlio savarankiškai ir tuo pačiu nori naudotis surinkimo paslauga, už šios paslaugos įgyvendinimą taikomas papildomas mokestis specialistui. Dėl paslaugų kainos deramasi su mūsų įmonės vadybininku individualiai.

Dėmesio!

Jeigu prekių pakrovimo, pristatymo, perkėlimo ant grindų, išpakavimo ar surinkimo proceso neatlieka „Fratelli Barri“ darbuotojas, pardavėjas neatsako už šių paslaugų kokybę.